Piękna rzeźba – jak do niej dojść?

Intensywne ćwiczenia sprawiły, że nasza sylwetka jest już proporcjonalna, gibka i delikatnie umięśniona? To efekty intensywnej pracy nad sobą. Co jednak gdy pozostała warstwa tłuszczu nie pozwala wyeksponować mięśni? Jak wspomóc trening aby osiągnąć odpowiednie do wysiłku efekty?

Substancja wspomagająca

Wielu amatorów szuka magicznej tabletki pozwalającej na zrzucenie zbędnych kilogramów. Niestety nie jest tak łatwo. Spalacze tłuszczu takie jak https://swiatsupli.pl/pl/71-spalacze-tluszczu-mocne są substancjami wspomagającymi. Nikt nie schudnie siedząc przed telewizorem i zjadając kolejne miski chipsów. Niestety zdesperowane osoby, które takie mniemanie powtarzają decydują się na coraz to bardziej egzotyczne substancje. Ale nawet mocny spalacz tłuszczu nie przynosi adekwatnych efektów. Niestety dochodzi do sytuacji w których kupują suplementy z niesprawdzonego źródła, lub co gorsza świadomie decydują się na terapie na przykład tabletkami z jajami tasiemca. Nie należy nigdy tak postępować.

Jak działają spalacze tłuszczu?

Substancje aktywne zawarte w preparatach mają na celu podniesienie temperatury ciała. W zależności od preparatu są to kofeina, teina, guarana lub synefryna. Zwiększona temperatura ciała to wyższe zużycie energii – szczególnie sprawdza się to przy treningu wysiłkowym. Spalacze tłuszczu mają przede wszystkim mobilizować organizm do zwiększonego wykorzystywania rezerw energetycznych. Dla ludzkiego organizmu te rezerwy to przede wszystkim tłuszcz. Niestety bez wysiłku fizycznego nawet mocny spalacz tłuszczu nie przyniesie odpowiedniego efektu termogenezy.