Charakterystyka odżywki białkowej Iso Whey Zero

Odżywka białkowa Iso Whey Zero to suplement, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród osób regularnie uprawiających sport. Warto wiedzieć, że produkt posiada w swoim składzie bardzo wysokiej jakości izolat białka, który jest otrzymywane za pomocą metody CFM.

Jak powinno się stosować iso whey zero?

Producent rekomenduje, by najpierw wlać do szklanki od 250 do 300 ml wody. Następnie polecane jest wsypanie 25 g odżywki białkowej i wymieszanie np. łyżeczką. Napój będzie gotowy do spożycia dopiero, gdy znikną wszystkie grudki. Oczywiście zdecydowana większość osób woli mieszać odżywkę z wodą w shakerze. Należy jednak podkreślić, że produkt charakteryzuje się bardzo wysoką rozpuszczalnością, dlatego nie jest to konieczne.

Celem odżywki białkowej iso whey zero jest uzupełnienie ewentualnych niedoborów białka w codziennej diecie. Oczywiście nie można traktować tego typu produktów jako podstawy diety. Ponadto warto wiedzieć, że w celu maksymalnego wykorzystania możliwości jakie dają odżywki białkowe, w tym iso whey zero, konieczne jest obliczenie przez daną osobę ile dokładnie białka będzie brakowało jej w codziennej diecie. Następnie należy uzupełnić niedobór stosowną dawką np. dwoma porcjami po 25 g.

iso whey zero
iso whey zero

Jakie są przeciwskazania przyjmowania odżywki białkowej?

Odżywka białkowa Iso Whey Zero pwoinna być stosowana jako uzupełnienie codziennej diety, a nie substytut. Osoby, które będą stosowały produkt zgodnie z zaleceniami producenta nie będą odczuwały żadnych skutków ubocznych. Iso Whey Zero nie jest również rekomendowany osobom uczulonym na fenyloalaninę.